o nas

Misja Centrum Genetycznego

Misją Centrum Genetycznego jest świadczenie usług z zakresu analiz genetycznych prowadzących do optymalizacji doskonalenia populacji bydła mlecznego w Polsce, w celu zwiększenia jej efektywności i konkurencyjności w stosunku do populacji zagranicznych.

Realizowanie misji poprzez wdrażanie najnowszych technologii w zakresie doskonalenia genetycznego powinno stanowić wsparcie dla hodowców bydła mlecznego, producentów mleka, jak i organizacji hodowlanych.

Pracownicy

Dr hab. Tomasz Strabel, prof. UP w Poznaniu
dyrektor
t.strabel@cgen.pl

Dr inż. Sebastian Mucha
kierownik
s.mucha@cgen.pl
+48 61 222 39 88

Dr inż. Katarzyna Rzewuska
główny specjalista ds. badań i rozwoju programu hodowlanego
k.rzewuska@cgen.pl
+48 732 430 624

Dr inż. Michał Stuglik
główny specjalista ds. bioinformatyki
m.stuglik@cgen.pl

Mgr Piotr Baranowski
starszy specjalista ds. finansowo-księgowych
p.baranowski@cgen.pl
+48 61 222 39 88

Mgr inż. Magdalena Graczyk
starszy specjalista ds. analiz genetycznych
m.graczyk@cgen.pl
+48 61 222 39 87

Mgr Agata Gindera
specjalista ds. administracji
a.gindera@cgen.pl
+48 61 222 39 87

Mgr inż. Sławomir Krzykowski
specjalista ds. przetwarzania danych
s.krzykowski@cgen.pl
+48 61 222 39 87

Dr Marta Molińska-Glura
specjalista ds. analiz genetycznych i statystyki
m.glura@cgen.pl
+48 61 222 39 87

Mgr inż. Łukasz Wodas
specjalista ds. analiz genetycznych
l.wodas@cgen.pl
+48 61 222 39 87

Łukasz Czarniecki
informatyk
l.czarniecki@cgen.pl

Tomasz Nowak
informatyk
t.nowak@cgen.pl

Fryderyk Raczyk
informatyk
f.raczyk@cgen.pl