pytania i odpowiedzi

Nie wiem czy posiadam konto dostępu do podsumowania genotypowania

Konta do podsumowania genotypowania są tworzone na podstawie adresów e-mail hodowców podanych w zleceniu genotypowania. Jeśli w zleceniu nie podałeś indywidualnego adresu e-mail, skontaktuj się ze swoim doradcą ds. hodowli PFHBiPM. Odszukaj kontakt do swojego doradcy tutaj.

Logowałem się już wcześniej do podsumowania genotypowania, ale teraz nie pamiętam jak to zrobić.

Link prowadzący do podsumowania genotypowania znajduje się na stronie internetowej cgen.pl/indeksy/ w sekcji ‘Podsumowanie wyników genotypowania’. Po zalogowaniu za pomocą przycisku na górnej belce strony (1) należy przejść do sekcji “Samice” (2) i kliknąć zakładkę “Podsumowanie genotypowania” (3):

Do podsumowania genotypowania loguję się po raz pierwszy lub nie pamiętam swojego hasła.

Link prowadzący do podsumowania genotypowania znajduje się na stronie internetowej cgen.pl/indeksy/ w sekcji ‘Podsumowanie wyników genotypowania’. Kliknij przycisk ‘logowanie’ znajdujący się na górnej belce strony, a następnie wybierz opcję “Nie pamiętam hasła” i podaj adres e-mail ze zlecenia genotypowania. Na podany adres e-mail w ciągu 24 godzin dotrze wiadomość, za pomocą której będzie można ustawić indywidualne hasło dostępu. Od tego momentu, logowanie będzie możliwe przez wpisywanie adresu e-mail oraz ustawionego hasła. Po zalogowaniu należy przejść do sekcji “Samice” i kliknąć zakładkę “Podsumowanie genotypowania”.