Zapisy na szkolenie dla korektorów racic nadal możliwe

Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na bezpłatne szkolenie dla korektorów racic zainteresowanych przyłączeniem się do projektu „CGen korekcja”. Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16.11.2018 r. w Poznaniu. Jest ono organizowane przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka we współpracy z Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W programie szkolenia przewidziano wykłady dotyczące schorzeń racic oraz warsztaty z obsługi aplikacji przeznaczonej do rejestrowania wyników korekcji, a także ocenę umiejętności uczestników podczas części praktycznej. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich edycji, prowadzącym szkolenie będzie światowej klasy specjalista, współautor „ICAR Atlas Zdrowia Racic” i instruktor korekcji racic, profesor Johann Kofler (Uniwersytet Medycyny Weterynaryjnej w Wiedniu).

Zapraszamy korektorów do zgłaszania się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.cgen.pl/korekcja/dolacz i przekonania się o korzyściach płynących z uczestnictwa w projekcie “CGen korekcja”.

Każdego hodowcę zachęcamy do przekazania informacji o szkoleniu swojemu korektorowi, aby zgłosił się do projektu i rozpoczął korzystanie z aplikacji “CGen korekcja” w Twoim stadzie.

Szczegóły dotyczące szkoleń organizowanych w ramach projektu „CGen korekcja” znajdują się na stronie www.cgen.pl/korekcja/szkolenia.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 732 430 624 lub mailowo .