Trzecia edycja szkolenia w ramach projektu „CGen korekcja”

W dniach 15-16.11.2018 r. organizujemy kolejną edycję szkolenia dla korektorów racic zainteresowanych przyłączeniem się do projektu „CGen korekcja”. W ramach bezpłatnego szkolenia odbędą się wykłady dotyczące schorzeń racic oraz warsztaty z obsługi aplikacji przeznaczonej do rejestrowania wyników korekcji. Po raz trzeci gościć będziemy światowej klasy specjalistę profesora Johanna Koflera (Uniwersytet Medycyny Weterynaryjnej w Wiedniu). Jest on współautorem „ICAR Atlas Zdrowia Racic”, a także instruktorem korekcji racic. Szkoleniowiec przeprowadzi także ocenę umiejętności uczestników podczas części praktycznej.

Szkolenie odbędzie się w Poznaniu i jest organizowane przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka we współpracy z Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Szczegóły dotyczące szkoleń organizowanych w ramach projektu „CGen korekcja” znajdują się na stronie www.cgen.pl/korekcja/szkolenia.

Korektorze – zgłoś się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.cgen.pl/korekcja/dolacz i zostań użytkownikiem aplikacji “CGen korekcja”

Hodowco – zachęć korektora, z którego usług korzystasz, żeby zgłosił się na szkolenie i rozpoczął korzystanie z aplikacji “CGen korekcja”

Kontakt możliwy pod numerem telefonu 732 430 624.