Dołącz

Jesteś hodowcą? Chcesz skuteczniej walczyć ze schorzeniami racic i zwiększyć zyski gospodarstwa?
Jesteś korektorem? Chcesz korzystać z nowoczesnej aplikacji i mieć dostęp do najnowszej wiedzy?

Dołącz do projektu. Wyślij do nas email lub nr telefonu – skontaktujemy się z Tobą.

Email: korekcja@cgen.pl
Telefon: 732 430 624

Lista firm wykonujących korekcję racic wraz z numerem kontaktowym do firmy znajduje się tutaj.

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, jest Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka z siedzibą w Warszawie (PFHBiPM), ul. Żurawia 22, 00-515 Warszawa, NIP: 527-24-06-693, nr KRS: 0000112165.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Informacji o przetwarzaniu danych osobowych w ramach projektu „CGen Korekcja” której treść dostępna jest na stronie internetowej www.pfhb/pl/rodo.
Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym w celu statystycznym, informacyjnym, naukowym, hodowlanym, sprawozdawczym i publikacji własnych oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi na naszej stronie internetowej www.pfhb.pl w zakładce RODO/Cookies, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: daneosobowe@pfhb.pl, lub mogą Państwo wysłać list na wyżej podany adres siedziby Administratora z dopiskiem „Ochrona danych”.